RELACJA z meczu 10 kolejki DLT

Ostatni niedzielny mecz to przedostatnie spotkanie w bieżącym sezonie tym razem wystąpiliśmy w roli gospodarza a naszym przeciwnikiem był zespół Chrobrego II z Głogowa i choć statystycznie rzecz biorąc wystąpiliśmy w roli faworyta to dzięki naszemu rywalowi emocji nie brakowało . Pierwsza część spotkania rozpoczęła się po naszej myśli i po mimo dzielnej walki naszych rywali z Głogowa szybko przejęliśmy inicjatywę a gra układała się pod nasze dyktando w11min po składnej akcji z podania Dawida Kuźmińskiego skorzystał Wiktor Mosur i otworzył wynik spotkania na 1:0 . Na zmianę wyniku czekaliśmy niecałe 6 minut po których z dużej odległość od linii bocznej piłkę z ogromną siłą i precyzją posłał nasz skrzydłowy Dawid Kromer ten strzał zaskoczył nie tylko wszystkich obserwatorów ale także bramkarza przeciwników który dostał piłkę mówiąc w żargonie piłkarskim za tzw. kołnierz i było już 2:0. Na szacunek zasługuję postawa zawodników z Chrobrego którzy mimo niekorzystnego wyniku nie odpuszczali i robili co mogli żeby odrobić straty efektem tego był gol kontaktowy który padł w 35 min spotkania rywale skorzystali z błędu naszej defensywy i zmienili wynik spotkania na 2:1 tuż przed przerwą. Druga połowa to część w której ciśnienie w szczególności naszych kibiców rosło w górę przeciwnik odzyskał pewność siebie a nasze batalię na bramkę kończyły się pechowo to poprzeczką to strzałem w słupek lub dobrą interwencją bramkarza w sytuacji sam na sam, czym bliżej końca wyczuwało się presję i nerwową atmosferę w której nasi zawodnicy pomimo wielu sytuacji nie zdołali podwyższyć wyniku a trzeba było uważać na niebezpieczne kontry Chrobrego, który poczynał sobie w końcówce śmielej niż w pierwszej połowie, na szczęście nasza defensywa sprostała zadaniu i dowiozła wynik 2:1 do końca spotkania. Tym samym nasza ZWYCIĘSKA PASSA TRWA przypominam, iż biorąc pod uwagę spotkania ligowe oraz sparingi jest to 11 wygrany nasz mecz z rzędu i oby TAK DALEJ !!!! Brawa Dla Całej Drużyny oraz Trenera Huberta.